VIP Uluslararası Etkinlikler

Delfin Ajans, konusunda uzman ekibiyle birlikte, yurtdışı kurumsal gezileriniz için gerekli her detayı düşünerek, işletmenizin profiline, talebine ve imajına uygun bir gezi planlaması yapmanıza yardımcı oluyor.

Dilediğiniz destinasyona, belirlenen amaç doğrultusunda program akışı ve gezi içeriği belirlenerek, keyifli ve sorunsuz bir yurtdışı kurumsal gezisi organizasyonu düzenliyoruz.
Uçak bileti temini, konaklama, toplantı ve eğlence mekânı, müze ve diğer etkinlikler, seyahat sigortası, pasaport ve vize alımı ayrıntılarıyla uğraşmadan, tam hizmet garantisinden faydalanmak için Delfin Ajans güvencesi altında yurtdışı kurumsal gezilerinizi planlayabilirsiniz.

Personel Teşvik Gezileri

Rekabetin üst seviyelerde yaşandığı piyasa ekonomisinde, her firma çalışanlarına farklı motivasyon mekanizmaları kullanarak, çabalarını ödüllendirmeye yönelik girişimlerde bulunuyor. Ortaklara, şirket bünyesinde çalışanlara ve bayilere, çağdaş bir motivasyon yöntemi olarak teşvik gezileri hediye ediliyor. Teşvik gezileri günümüz iş dünyasının en çok tercih ettiği mükâfatlandırma çeşididir. Teşvik gezileri kapsamına birçok özel etkinlik dâhil edilerek, çalışanların iş yerine bağlılıkları pekiştirilip, çalışma ve yükselme potansiyelleri açığa çıkarılır. Bir ödül gecesi organizasyonu ya da gezi programı tarihine denk getirilen şirket yıldönümleri, bu tarz yaklaşımlar için oldukça faydalı etkinliklerdir. Ayrıca etkinlik kapsamında piknik organizasyonu veya personel geceleri düzenlenerek, ekip ruhu ortaya çıkarılır.

Profesyonel Delfin Ajans ekibinin planladığı bir teşvik gezisiyle, çalışanlarınızı bir teşvik gezisi tatiliyle ödüllendirmeye ne dersiniz? Delfin Ajans her ayrıntının düşünüldüğü, konforun ve güvenlik unsurlarının dünya standartlarında gerçekleştiği bir organizasyon hazırlayarak, çalışanlarınıza unutulmaz bir teşvik gezisi armağan etmenize yardımcı oluyor. Konaklama seçenekleri, eğlenceler, etkinlikler, ulaşım, mekân seçimi konularında, belirlediğiniz temaya uygun tercihler yapabilir, uygun fiyat seçenekleriyle bütçe planlamalarınızı oluşturabilirsiniz.

Fotoğraflar