Motivasyon Toplantıları
(Ritm Motivasyon, Tiyatro, Stand Up, Kurum İçi Etkinlikler)

Delfin Ajans ayrıcalığıyla hazırlayacağınız eğitim ve motivasyon toplantıları ile çalışanlarınızla hem konuşma hem de dinleme açısından iki yönlü iletişim fırsatı yakalarsınız. İlişkilerin geliştirilmesi amaçlanan bu toplantılarda, ortakların veya bayilerin yeni ürün ve hizmet hakkında bilgi alması, yeni satış politikaları gibi konularda bilgi alışverişinde bulunarak, yönetime güven ve sempati duyulması sağlanır.

Delfin Ajans ekibi olarak, eğitim ve motivasyon toplantılarınızı ayrıntılı olarak planlamasını yapıyor, tüm teknik donanımızla ve kalifiye personelimizle etkinlik organizasyonunuza çözüm ortağınız oluyoruz.

Mekan seçimi ve diğer teknik ayrıntıları düşünmeden Delfin Ajans profesyonellerine güvenerek eğitim ve motivasyon toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Takım Ruhu ve Motivasyon Aktiviteleri

İşletmelerin içindeki her birimin ve her çalışanın bireysel olarak değil, takım ruhuyla hareket ederek, bütünün bir parçası olması, firma içindeki iletişimi kuvvetlendiriyor. Takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri ise arzulanan iletişimin doğmasını sağlamaktadır. Delfin Ajans profesyonel ekibi, şirket çalışanları için planladıkları takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri etkinlikleriyle çalışanların eğlenceli bir ortamda bilinçlenmesini ve başarıya odaklanmalarını sağlıyor.

Delfin Ajans takım ruhu koçları eşliğinde planlanan oyunlar veya etkinlikler sonucunda risk faktörleri belirlenir ve sonuç odaklı çalışarak takım ruhunun oluşmasını engelleyen problemler açığa çıkarılarak, stratejilerin oluşturulması sağlanır.

Takım olmanın bilincine varmak için, uzman Delfin Ajans ekibiyle tanışarak, size özel planlanmış etkinlikler çerçevesinde, dilediğiniz takım ruhu aktivitesini planlayabilirsiniz.

Gala Geceleri ve Şirket Yemekleri

Delfin Ajans uzman ekibi olarak kaliteli servis anlayışımız ve titiz çalışma prensibimizle bugüne kadar bir çok gala gecesi ve şirket yemekleri organizasyonu gerçekleştirdik.

En güzel mekânlarda, seçkin ve zengin yemek menüsüyle davetlilerin memnun kalması için gereken her türlü plan ve programı sizin için hazırlıyoruz. Mekan seçimimden tutunda, temaya uygun eğlence ve konsept geliştirme, konukların ağırlanmasına kadar her ayrıntıyı düşünerek servisimizi veriyoruz.

Prestijli bir davet organizasyonu şeklinde düzenlenen gala geceleri ve şirket yemekleri organizasyonu için uzman Delfin Ajans ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Davetler ve Kokteyl Organizasyonları
Kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonları, çağdaş yaşamın gerektirdiği tüm koşulları yakından takip eden Delfin Ajans ekibi ile yaratıcı ve iz bırakan bir etkinlik çerçevesinde düzenleniyor. kurumsal imajınızı destekleyici ve prestijli bir davet ve kokteyl organizasyonu planlaması için, uzman ekibimizle siz müşterilerimize yardımcı oluyoruz.
Şık sunumlar, büyüleyici bir konsept mekan süslemesi, kusursuz bir teknik altyapı ve konusunda uzman servis profesyonelleriyle, başarılı kurumsal davet ve kokteyl organizasyonu garantisini veriyoruz.
Kuruma ya da kişiye özel detaylandırılmış ayrıntılarla, farklı bir etkinlik yaşamak istiyorsanız
Delfin Ajans ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Fotoğraflar