Festival Organizasyonları

Delfin Ajans ekibi, yılların vermiş olduğu tecrübe ile parti organizasyonlarınız için gerek planlama aşamasında gerekse uygulama aşamasında her türlü ayrıntıyı düşünerek titizlikle çalışıyor. Konuklarınızla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirmek, iletişim kurmak ve eğlenmek için muhteşem bir fırsat olan parti organizasyonu, beklentilere uygun bir biçimde işlerken, siz de hiçbir ayrıntıyla ilgilenmeden, davetlilerinizle vakit geçirme imkânını yakalarsınız.

Konuk profilinizden, tema seçimine, yiyecek içecek servisinden, servis profesyoneline, müzik ve animasyon gösterisinden, ışık ve ses oyunlarına kadar farklı ayrıntıları bile talep edebileceğiniz parti organizasyonunuz, sabit bütçe garantisi altında Delfin Ajans güvencesi ile sağlanır.

Müzik seçimleri, tematik konsept, kutlama, özel dekorasyon, süsleme gibi ayrıntıları belirleyebilir ya da Delfin Ajans ekibinin yaratıcı ve profesyonel fikirlerinden de faydalanabilirsiniz.
Belirlenen kişi sayısına göre, davetlilerin kendini özel hissettirmek adına davetiye basımı ya da duyuru yapılabileceği gibi, yine parti organizasyonuna katılanlar için geceye özel hediyelerde tasarlanabilir. Bunun gibi birçok yaratıcı ayrıntıyı konuşmak ve kafanızın içinden geçenleri vereceğiniz partiye uygun hale getirmek için Delfin Ajans ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Gelin, hayalinizdeki partiyi gerçeğe dönüştürelim.

Boğaz Tekne Organizasyonları

Organizasyonlarınız için İstanbul boğazı manzaralı mekân aramak yerine, tam denizin ortasında dilediğiniz konsepte uygun, temalı boğaz tekne organizasyonlarını Delfin Ajans profesyonelleri eşliğinde yapabilirsiniz. Boğazın eşsiz manzarası, tarihi dokusu, kıtalar arasındaki büyüleyici seyrine dalarak davetlerinizi eşsiz kılmak mümkün.

Animasyon Hizmetleri

Animasyon, etkinliğinize hareket katacak, interaktif bir ortamda davetlilerin eğlenmesini ve katılımcı olmasını sağlayacak en özel araçlardan biridir. Eğlence hizmetlerinin vazgeçilmezi olan animasyonlar, katılımcıların hoşça vakit geçirmesini sağlayarak, ortamı hareketlendirme ve eğlenceye katılım sayısını artırmaya yönelik yapılan birçok faaliyeti içermektedir.

Organizasyonunuzun tipine göre, yüz boyamadan tahta bacağa, bando takımından karikatüriste birçok farklı ve ilgi çekici animasyon seçeneği, Delfin Ajans kalitesiyle hizmetinizdedir. Animasyon ekibimizde sihirbaz, jonglör, pandomim, akrobat ve palyaço yanında masal kahraman kostümleri de mevcuttur.

Animasyon hizmetlerini sağlayan Delfin Ajans animatörleri, sosyal, iletişime açık, pratik zekâya sahip, diksiyonu düzgün, enerjik ve yabancı dil bilen profesyonellerdir. Her animatör aktivite planlamasını, organizasyona gelecek davetlilerin profiline uygun şekilde koordine ederek oluştururlar. Konuk özelliklerine uygun şekilde hazırlanan animasyon hizmetleri, aktivitelerin çekiciliğiyle birleşerek iyi bir gösteri oluşmasını sağlar.

Özel organizasyonlarınızda katılımcıların ilgisini çekmek, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak, aynı zamanda davetlilerinizi eğlendirmek amacıyla Delfin Ajans animasyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Fotoğraflar